Konsultācijas

Konsultācijas 5.- 12.klasēm 2019./2020.m.g.

I semestris

Skolotājs

Konsultāciju laiks

Kab.

Aizupietis J.
Ceturtdien 11.st.

29.

Avetisjana P.
Pirmdien 10.st., otrdien 9.st., piektdien 9.st.

40.

Baumane E.
Pirmdien 9.st., trešdien 9.st.

32.

Berkmanis V.
Trešdien 9.st.

17.

Bule I.
Trešdien 9.st.,11.st.

4.

Dalbiņa I.
Pirmdien 10.st., otrdien 10.st., ceturtdien 1.st.

35.

Eglīte N.
Ceturtdien 10.st.

40.

Feldmanis A.
Otrdien 11.st.

sporta z.

Gaiduka G.
Otrdien 9.st., trešdien 8.st.

23./31.

Gaigala K.
Piektdien 9.,10.st.

18.

Grišāne I.
Pirmdien 10.st., trešdien 8.st.

mājt.kab.1

Gusta G.
Trešdien 10.st., ceturtdien 9.st.

36.

Kalēja D.
Ceturtdien 1.,9.,10.st.

33.

Kārkliņa M.
Ceturtdien 10.st.

17.

Kitenberga J.
Otrdien 15.25 - 16.45

18.

Kaniševskis D.
Ceturtdien 11.st., pirmdien 8.st.

29.

Kozulis Dz. Trešdien 10.st., ceturtdien 10.st.

12.

Lanka A.
Otrdien 10.st., otrdien 0.st. 07.30-08.10 (11.c klasei)

29./12.

Lanka Z.
Pirmdien 10.st., ceturtdien 10.st.

25.

Latkovskis E.
Trešdien 0.st. 07.30-08.10

15.

Laugale A.
Piektdien 10.st.

37.

Leščenko Ž.
Pirmdien 9.,10.st.

4.

Liniņa-Staķava V.
Trešdien 9.st.

sporta z.

Luksa E. Trešdien 9.st., ceturtdien 9.st.

30.

Makuha D.
Otrdien 10.,11.st.

26.

Mihailova L.

Pirmdien 10.st., piektdien 1.st.

6.

Muižniece L. Pirmdien 9.st, trešdien 9.,10.st.

34.

Ņefjodova V.
Otrdiena 10.,11st.

2.

Oga L.
Pirmdien 10.st.; otrdien 10.st.

mājt.kab.2

Ogste L.
Piektdien 1.st.

1.

Ose I.
Piektdien 10.st.

20.

Ozols P. Pirmdien 10.,11.st, ceturtdien 10.st.

14.

Paegle I.
Trešdien 8.st., ceturtdien 10.st.

5.

Pauloviča L. Pirmdien 9.st., trešdien 9.st.

21.

Petere I.
Pirmdien 10.st. (9.-10.kl.), ceturtdien 10.st. (11.-12.kl.)

26.

Plakans P.
Otrdien 11.st., piektdien 11.st.

16.

Puhova I.
Pirmdien 9.st., ceturtdien 10.st.

I - 7.kab,
IV - mājt.k.

Putniņa I.
Ceturtdien 0.st. 07.30-08.10

13.

Reimandova I.
Trešdien 10.,11.st.

7.

Rubļevska A. A.
Pirmdien 10.st., ceturtdien 10.st.

20.

Rudzīte B.
Ceturtdien 9., 10.st., trešdien 1.st.

19.

Rūtenberga I.
Pirmdien 10.st. otrdien 10.st., trešdien 10.st.

3.

Simanoviča S.
Piektdien 0.st. 07.30-08.10

30.

Skrupska D.
Ceturtdien 10.st.

17.

Skunstiņa L.
Pirmdien 10.st., otrdien 9.st., piektdien 08.00-09.00

22.

Spilva – Ekerte S.
Piektdien 11.st.

14.

Stūrmane L. Ceturtdien 10.st.

31.

Strautmane J.
Otrdien 9.,11.st.

37.

Strautiņa I.
Otrdien 11.st, ceturtdien 10.st.

1.

Sviklis E.
Pirmdien 9.,10.,11.st.

17.

Šulca A.
Trešdien 9.st.

16.

Šūpola R.
Otrdien 11.st.

31.

Titova T. Pirmdien 11.st.

13.

Upesleja D.
Piektdien 10.,11.st.

sporta z.

Vanaga L.
Otrdien 9.st., ceturtdien 10.st.

38.

Zaķe L.
Otrdien 10.st., piektdien 10.st.

23./25.

Zīverts E. Ceturtdien 10.st.

23.

×