JA Latvia Līderu programmas izlaidums

Rīgas 64. vidusskolas 12.UZ klases skolniece Katrīna Gaidule ir viena no jauniešiem, kura 7. septembrī saņēma apliecinājumu par Junior Achievement Latvia Līderu akadēmijas absolvēšanu. 

Šogad 13 uzņēmīgi jaunieši no visas Latvijas sadarbībā ar savu mentoru un kouču īstenoja kāda īpaša projekta ideju un attīstīja savu līdera potenciālu.

Katrīnas Līderu programmas projekts bija sporta spēles “Impulss Jūrkalnē” gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem, iesaistot meistarklasēs vienu no labākajiem Latvijas skeiteriem Madaru Apsi un Ventspils basketbola kluba galveno treneri Gintu Fogeli. 

Projekta mērķis bija iedvesmot aktīvam un veselīgam dzīvesveidam. Kā apgalvo pati Katrīna, viņas galvenais ieguvums no programmas ir sadarbība un kontakti ar dažādu jomu pārstāvjiem, kuriem var jautāt pēc pieredzes, padoma un atbalsta.
Par vienu no šādiem cilvēkiem Katrīna atzīst savu mentori, uzņēmēju Aivu Vīksnu.

Junior Achievement Latvia Līdera programmas nodarbību ciklus īsteno jau 8. gadu un palīdz jauniešiem apgūt laika plānošanu, projektu vadību, uzņēmējdarbības veidošanas pamatus un citas prasmes.

Paldies par atbalstu Rīgas 64. vidusskolas skolotājai Everitai Luksai!

×