“Kraukšķīšu” sasniegumi

5. un 6. oktobrī "Kraukšķīši" devās uz kaimiņzemi Igauniju, lai piedalītos 2. Starptautiskajā festivālā - konkursā "Baltic Wave". Bērnu priekšnesums izpelnījās galveno specbalvu un uzvaru - 1. vietu, ansambļa kategorijā 9 līdz 12 gadi.

2. novembrī mazie mākslinieki piedalījās Starptautiskajā bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivalā - konkursā "Kids Fun 2019", kurā "Kraukšķīši" izcīnīja 1. vietu ansambļu kategorijā 7 līdz 9 gadi.

23. novembrī "Kraukšķīši" ciemojās Valmierā, kur norisinājās Vislatvijas bērnu, jauniešu popgrupu un solistu vokālistu konkurss “Dziesmu Virpulis”, kas pulcēja Latvijas labākos jaunos māksliniekus - solistus un popgrupas.

Pēc priekšnesumu izskanēšanas, žūrija “Kraukšķīšiem” piešķīra augsto 1. pakāpes diplomu un kopsummā 30 popgrupu konkurencē ”Kraukšķīši” ieguva - 3. vietu!

Neatlaidīgi turpinot iesākto un priecājoties par panākumiem, 24. novembra svētdienas rītā mazie mākslinieki devās uz Maskavas namu Rīgā, kur norisinājās Starptautiskais bērnu un jauniešu konkurss “Nominācija 2019”. Konkursā piedalījās jaunie vokālisti, pogrupas un citi horeogrāfijas kolektīvi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Baltkrievijas.

Konkurss norisinājās divās kārtās un no 70 vokālā žanra dalībniekiem finālā iekļuva 15 labākie priekšnesumi (gan solisti, gan popgrupas). Pēc otrās kārtas tika sadalītas vietas un augstākās balvas!

Pēc gandrīz 12h gara maratona ”Kraukšķīši” tika finālā ar savu latviešu tautasdziesmu "Es liela meita", kas izpelnījās žūrijas atzinību un vokālo grupu kategorijā deva augstāko novērtējumu uz uzvaru - Grand Prix.

Neizsakāms prieks, lepnums un gandarījums par ieguldīto darbu, garajām mēğinājumu stundām, vecāku atbalstu un visu lielo komandu, kas dzīvo līdz ar mums, pārdzīvo un atbalsta! Tas ir milzīgs komandas darbs! 

Varam būt lepni par saviem bērniem, kam ar pašaizliedzīgu darbu izdodas godam nest savas skolas vārdu!

Tekstu sagatavoja - Ilze Ruduka

×