Matemātikas konkurss "Ķengurs"

Ceturtdien, 21. martā aicinām piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs", kurā var piedalīties visi 2. - 12. klašu bērni, kas vēlas.

Matemātikas  konkurss ir īstas sacensības. Tā galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem. Jau vairākus gadus Latvijas skolās ir iespēja piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursa-spēlē "Ķengurs". Latvijas konkursa dalībnieku skaits sasniedza 15 895 cilvēku, bet kopā konkursā piedalās vairāk par 6 miljoniem skolēnu no 90 valstīm. Šīs konkurss piesaista jauniešus ar veiksmīgo interesantuma, pieejamības un pietiekami nopietna satura kombināciju.

Konkurss notiks sākumskolā (Burtnieku iela 34).
2. - 4. klasei - 5. un 6. stundas laikā.
5. - 12. klasei - 7. un 8. stundas laikā.

Katram konkursa dalībniekam tiek izsniegti uzdevumi, atbilstoši viņa vecuma grupai.

Lūgums izvērtēt bērna iespēju piedalīties konkursā arī tad, ja tas notiks pēc stundām (vai tajā laikā nav citu ārpusstundu pasākumi)!

Konkursam ir dalības maksa - 0,50 eiro. (Konkursa noteikumi)

Lūgums pieteikties pie klases audzinātājas līdz otrdienai, 19. martam un atnest naudiņu. Tas arī būs apliecinājums, ka Jūsu bērns piedalīsies konkursā.

Sagatavoja: Elīna Frīdmane


×