Sasniegumi mācībās 2018./2019.m.g.

Rīgas pilsētas vācu valodas 49. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
10.b
Patricija Elizabete Zorne
3.vieta
I.Rūtenberga

Rīgas pilsētas bioloģijas 41. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
12.a
Kaiva Zīle Zariņa
3.vieta
I.Petere
11.a
Lība Rudzīte
3.vieta
I.Petere
12.a
Dāvis Čoders
3.vieta
I.Petere
9.a
Megija Erīna Krūmiņa
4.vieta
I.Petere
9.b
Elīna Gailīte
4.vieta
I.Petere
9.a
Madara Lisovska
4.vieta
I.Petere
10.a
Anna Greitāne
4.vieta
I.Petere
11.b
Dārta Līne Eihe
4.vieta
I.Petere
11.a
Andrejs Lukjanskis
4.vieta
I.Petere

Rīgas pilsētas angļu valodas 48. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.a
Lība Rudzīte
3.vieta
I.Bule
12.b
Liene Kāpiņa
3.vieta
I.Bule
11.a
Mērija Elizabete Kalniņa
3.vieta
I.Bule

Rīgas pilsētas latviešu val. un literatūras 45. olimpiāde 11. un 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.a
Mērija Elizabete Kalniņa
1.vieta
R.Šūpola
12.a
Kaiva Zīle Zariņa
2.vieta
I.Dalbiņa
11.a
Lība Rudzīte
3.vieta
R.Šūpola
11.b
Beatrise Radze
3.vieta
I.Dalbiņa
11.b
Linda Agnese Sāmīte
3.vieta
I.Dalbiņa
12.a
Evita Malnača
Atzinība
I.Dalbiņa
12.b
Helēna Kubila
Atzinība
G.Gusta

Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiāde 9. un 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
12.a
Kaiva Zīle Zariņa
1.vieta
E.Sviklis
9.c
Mārcis Stūre
1.vieta
P.Plakans
12.b
Liene Kāpiņa
2.vieta
P.Plakans
9.a
Luīze Šnore
2.vieta
P.Plakans
9.a
Artis Edvards Ozols
2.vieta
P.Plakans
11.a
Mērija Elizabete Kalniņa
3.vieta
M.Kārkliņa
9.c
Marta Bidzāne
3.vieta
P.Plakans
12.b
Amanda Meikšāne
3.vieta
M.Kārkliņa
10.c
Līva Staķava
3.vieta
M.Kārkliņa
11.b
Beatrise Radze
3.vieta
M.Kārkliņa
11.a
Haralds Cēsnieks
3.vieta
M.Kārkliņa
12.a
Artūrs Ķeņģis
3.vieta
E.Sviklis
9.c
Paula Malnača
3.vieta
P.Plakans
9.b
Lauma Ernestsone
Atzinība
P.Plakans

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 45. olimpiāde 8. - 9. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.a
Luīze Šnore
1.vieta
G.Gusta
9.b
Lauma Ernestsone
2.vieta
G.Gusta
8.b
Agnese Švīpe
2.vieta
L.Sniķere
8.b
Marta Menģele
3.vieta
L.Sniķere
9.a
Madara Lisovska
3.vieta
G.Gusta
9.c
Paula Malnača
3.vieta
D.Kalēja
9.a
Valters Kurmis
Atzinība
G.Gusta

Rīgas pilsētas fizikas 69. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.c
Paula Malnača
3.vieta
L.Zaķe
9.c
Rainers Kozlovskis
3.vieta
L.Zaķe

Rīgas pilsētas 2. atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 8. - 9. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.c
Eduards Žuga
2.vietu
S.Spilva-Ekerte
8.c
Toms Valdāts
2.vieta
S.Spilva-Ekerte
9.a
Artis Edvards Ozols
3.vieta
S.Spilva-Ekerte

Privātās vidusskolas RIMS angļu valodas un erudīcijas konkurss

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.a
Artis Edvards Ozols
3.vieta
I.Paegle
7.a
Kristaps Ābols
3.vieta
L.Vanaga
8.a
Roberts Mackēvičs
3.vieta
I.Paegle

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 36.olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
10.b
Rihards Gailis
3.vieta
S.Spilva-Ekerte
11.a
Atis Gridjuško
3.vieta
S.Spilva-Ekerte

Rīgas pilsētas matemātikas 69.olimpiāde 5. - 8. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
5.b
Kristaps Lopatko
2.vieta
B.Rudzīte
6.a
Alberts Ešenvalds
2.vieta
K.Gaigala
6.a
Estere Strazdīte
2.vieta
K.Gaigala
6.b
Uvis Šolmanis
2.vieta
K.Gaigala
6.c
Elīza Hmeļevska
2.vieta
K.Gaigala
5.c
Laura Žuga
3.vieta
Z.Kaibe
5.d
Kitija Norkusa
3.vieta
L.Skunstiņa
7.a
Maija Barinova
3.vieta
S.Simanoviča
8.b
Agnese Švīpe
3.vieta
A.A.Rubļevska
5.c
Herta Kazeka
Atzinība
Z.Kaibe
8.a
Paula Birzule
Atzinība
A.A.Rubļevska
8.b
Marta Menģele
Atzinība
A.A.Rubļevska
8.c
Eduards Žuga
Atzinība
A.A.Rubļevska






×