Mācībās

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19. valsts olimpiādē

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.a
Evita Malnača
2.pakāpes diploms
I.Grišāne

Rīgas pilsētas bioloģijas 40. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.d
Signija Joce
1.vieta
I.Petere
9.b
Ance Priedniece
2.vieta
I.Petere
9.b
Līva Staķava
3.vieta
I.Petere
10.b
Beatrise Radze
3.vieta
I.Petere
10.b
Dārta Līna Eihe
3.vieta
I.Petere
10.a
Patrīcija Brutāne
3.vieta
I.Petere
12.a
Kārlis Jēkabsons
3.vieta
I.Petere
9.c
Ance Ņikitina
Atzinība
I.Petere
10.a
Mērija Elizabete Kalniņa
Atzinība
I.Petere
11.a
Kaiva Zīle Zariņa
Atzinība
I.Petere

Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.b
Līva Staķava
2.vieta
M.Kārkliņa
9.c
Patricija Elizabete Zorne
2.vieta
M.Kārkliņa
12.b
Diāna Heislere
2.vieta
E.Sviklis
12.a
Agnese Feldmane
2.vieta
E.Sviklis
9.c
Ance Ņikitina
3.vieta
M.Kārkliņa
9.a
Emīlija Katrīna Liepiņa
3.vieta
M.Kārkliņa
9.b
Rihards Gailis
3.vieta
M.Kārkliņa
9.b
Gatis Artūrs Šūpulis
3.vieta
M.Kārkliņa
9.b
Kaspars Šenkovskis
3.vieta
M.Kārkliņa
12.a
Roberts Ešenvalds
3.vieta
E.Sviklis
9.a
Roberts Tons
Atzinība
M.Kārkliņa

Rīgas pilsētas latviešu val. un literatūras olimpiāde 8. un 9. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.a
Luīze Šnore
1.vieta
G.Gusta
8.a
Valters Kurmis
2.vieta
G.Gusta
8.a
Madara Lisovska
3.vieta
G.Gusta
8.c
Paula Malnača
Atzinība
D.Kalēja
9.b
Ance Priedniece
Atzinība
G.Gusta
9.c
Beatrise Kaļva
Atzinība
Z.Komarova

Rīgas pilsētas 1. atklātā ģeogrāfijas olimpiāde

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.b
Rihards Gailis
Atzinība
S.Spilva-Ekerte

Rīgas pilsētas mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 19. olimpiāde 8. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.a
Luīze Šnore
1.vieta
I.Grišāne
11.a
Evita Malnača
1.vieta
I.Grišāne

Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
12.a
Kārlis Jēkabsons
3.vieta
L.Ogste
12.b
Anna Bočkāne
Atzinība
L.Ogste

Rīgas pilsētas krievu valodas 22. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
10.b
Liene Ruska
3.vieta
V.Ņefjodova
12.a
Vitalija Muzika
3.vieta
D.Makuha
11.b
Maija Čudinova
Atzinība
D.Makuha
11.a
Elīna Potapova
Atzinība
V.Ņefjodova

Privātās vidusskolas RIMS angļu valodas un erudīcijas konkurss

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
7.a
Elīna Sondrore
1.vieta
I.Paegle
8.a
Artis Edvards Ozols
1.vieta
I.Paegle
9.d
Signija Joce
1.vieta
I.Paegle

Rīgas pilsētas latviešu valodas 44. olimpiāde 11. -12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.a
Evita Malnača
2.vieta
I.Dalbiņa
11.a
Kaiva Zīle Zariņa
3.vieta
I.Dalbiņa
12.a
Agnese Feldmane
3.vieta
I.Dalbiņa
12.a
Una Reitere
Atzinība
I.Dalbiņa
12.b
Diāna Heislere
Atzinība
I.Dalbiņa

Rīgas pilsētas ķīmijas 59. olimpiāde 9. -12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.b
Ance Priedniece
3.vieta
I.Ābele
10.a
Kims Kevins Bērzkalns
3.vieta
I.Ābele
9.b
Kaspars Šenkovskis
Atzinība
I.Ābele
10.a
Andrejs Lukjanskis
Atzinība
I.Ābele
12.a
Mareks Pielas
Atzinība
I.Ābele

Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiāde 9. -12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
10.a
Artūrs Ozoliņš
2.vieta
Z.Kaibe
10.a
Mērija Elizabete Kalniņa
3.vieta
Z.Kaibe
10.a
Ēriks Rasolovs
3.vieta
Z.Kaibe
9.b
Ance Priedniece
Atzinība
Z.Kaibe
9.b
Gatis Artūrs Šūpulis
Atzinība
Z.Kaibe
10.a
Kims Kevins Bērzkalns
Atzinība
Z.Kaibe
11.a
Evita Malnača
Atzinība
L.Skunstiņa
12.a
Kārlis Jēkabsons
Atzinība
I.Ose

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 68. olimpiāde 9. -12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.b
Rihards Gailis
3.vieta
S.Spilva-Ekerte
12.a
Kārlis Jēkabsons
3.vieta
S.Spilva-Ekerte
12.b
Rainers Paeglītis
3.vieta
S.Spilva-Ekerte

Rīgas 40.vidusskolas 4. atklātais dabaszinības konkurss 5. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
5.a
Reinis Patriks Kaģis
Atzinība
S.Pavlovska

Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiāde 5. -8. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
5.a
Alberts Ešenvalds
2.vieta
K.Gaigala
5.a
Estere Strazdīte
2.vieta
K.Gaigala
5.b
Līva Menģele
2.vieta
K.Gaigala
5.b
Uvis Šolmanis
3.vieta
K.Gaigala
7.a
Paula Birzule
3.vieta
A.A.Rubļevska
5.b
Kristiāns Kudors
3.vieta
K.Gaigala
7.b
Marta Menģele
3.vieta
A.A.Rubļevska
7.c
Eduards Žuga
3.vieta
A.A.Rubļevska
7.b
Agnese Švīpe
3.vieta
A.A.Rubļevska
7.a
Artūrs Leja
3.vieta
A.A.Rubļevska
8.a
Artis Edvards Ozols
Atzinība
B.Rudzīte

Rīgas pilsētas fizikas olimpiāde 9. -12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
10.a. Kims Kevins Bērzkalns
3.vieta Z.Lanka
9.b Kaspars Šenkovskis
Atzinība
L.Zaķe

Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiāde 8. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.a Artis Edvards Ozols
3.vieta I.Paegle

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātajā vācu valodas konkursā

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.c Patricija Elizabete Zorne 1.vieta I.Rūtenberga






×