Sasniegumi sportā

Datums Disciplīna Vecums Klase Komanda Vidzemes pr.-pils. Rīga
12.09.2017. Futbols 2007.-2006. 4.-5. zēni 2.vieta / apakšgr.
19.09.2017. Futbols 2005.-2004. 6.-7. zēni 3.vieta / apakšgr.
26.09.2017. Futbols 2003.-2002. 8.-9. zēni 2.vieta / apakšgr.
06.10.2017. Volejbols 1998.-2001. 10.-12. zēni 1.vieta 3.vieta
10.10.2017. Volejbols 1998.-2001. 10.-12. meitenes 2.vieta / apakšgr.
08.12.2017. Stafetes
"Drošie un veiklie"
2006. un jaun. 4.-5. 6 meitenes, 6 zēni 3.vieta
14.11.2017. Basketbols "Jauno
basketbolistu kauss"
2005.-2004. 6.-7. zēni 4.vieta / apakšgr.
21.11.2017. Basketbols "Jauno
basketbolistu kauss"
2005.-2004. 6.-7. zēni 4.vieta / apakšgr.
28.11.2017. Basketbols
"Oranžā bumba"
2006. un jaun. 4.-5. zēni 4.vieta / apakšgr.
03.12.2017. Basketbols
"Oranžā bumba"
2006. un jaun. 4.-5. meitenes 3.vieta
17.01.2018. Basketbols "Jauno
basketbolistu kauss"
2003.-2002. 8.-9. zēni 2.vieta / apakšgr.
22.01.2018. Basketbols "Jauno
basketbolistu kauss"
2003.-2002. 8.-9. meitenes 3.vieta
08.02.2018. Tautas bumba 2006. un jaun. 4.-5. meitenes 1.vieta 5.vieta
02.02.2018. Tautas bumba 2006. un jaun. 4.-5. zēni 1.vieta 6.vieta
08.02.2018. Rīgas skolu
hokeja čempionāts
2004.-1999. 8.-12. U - 18

09.02.2018. Rīgas skolu
hokeja čempionāts
2007.-2005. 4.-6. U - 12
3.vieta
16.02.2018. Rīgas pilsētas starpskolu
sacensību telpu futbolā

9.-12. zēni

16.02.2018. Florbols 2005.-2004. 6.-7. zēni 3.vieta
05.04.2018. Florbols 1998.-2001. 10.-12. jaunieši 3.vieta
05.01.- 01.03.2018. VEF Rīgas skolu
superlīga
1998. un jaun. 10.-12. zēni
5.-8.vieta
21.03.2018. Florbols 2006. un jaun. 4.-5. zēni 2.vieta
27.04.2018. 21. Rīgas skolēnu
spēles
1998.-2005. 6.-12. meitenes, zēni


Strītbols 1998.-2001. 10.-12. jaunieši
1.vieta

Florbols 2005.-2004. 6.-7. meitenes, zēni
4.vieta
11.05.2018. Olimpiskās stafetes 1998.-2006. 6.-12. meitenes, zēni



2004.-2005. 6.-7. meitenes, zēni 1.vieta 3.vieta


2002.-2003. 8.-9. meitenes, zēni 2.vieta


1998.-2001. 10.-12. meitenes, zēni 1.vieta 3.vieta

 

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu SPORTA NOMINĀCIJĀ 2018 Vidzemes priekšpilsētas starpskolu sacensību spartakiādē

4.-5.kl. grupā - 1. vieta

6.-7.kl. grupā - 3. vieta

10.-12.kl. grupā - 1. vieta


Latvijas Tradicionālā Karatē Federācijas sacensību rezultāti

3. vietu individuāli Kihon - pamattehnikā, zēnu un meiteņu jauktajā vecuma grupā 9-11 gadi

izcīnīja Kitija Hmeļevska 3.a klase


1. vietu individuāli Kihon - pamattehnikā, zēnu un meiteņu jauktajā vecuma grupā 9-11 gadi

3. vietu individuāli katā, zēniem un meitenēm, vecuma grupā 10-11 gadi

izcīnīja Elīza Hmeļevska 5.c klase.


1. vietu sinhronajā katā, vecuma grupā no 15 gadiem dāmām un

2. vietu individuālajā katā, vecuma grupā no 14 gadiem meitenēm, sievietēm

izcīnīja Paula Malnača 8.c klase.


1. vietu sinhronajā katā, vecuma grupā no 15 gadiem dāmām un

1. vietu individuālajā katā, vecuma grupā no 14 gadiem meitenēm, sievietēm

izcīnīja Evita Malnača 11.a klase


3. vietu Vidzemes priekšpilsētas basketbola sacensībās

izcīnīja Daniela Čapkovska 5.d, Rūta Armane 5.d, Marta Vēze 5.a, Krista Kristiāna Jamščikova 5.a, Patrīcija Maija  
Mauriņa
5.a, Alise Poladjuka 5.a, Līga Moora 4.b, Eva Veldre 4.a, Terēze Džarcāne 4.c.

×