Ziemassvētku balle - Zelta Holivuda

Pirmā semestra noslēgums nav iedomājams bez liecību izsniegšanas, labo vārdu sacīšanas pie eglītes vestibilā,  dāvanu apmaiņas klasēs un Ziemassvētku balles, ko rīko 11.klases. Šī gada tēma tika izraudzīta, iedvesmojoties no divdesmitajiem gadiem un 2013.gada The Great Gatsby filmas. Jā, ikvienu 9.-12.klases skolēnu, skolotājus, absolventus un citus apmeklētājus sagaidīja kas glauns, izsmalcināts  un neaizmirstams Zelta Holivudas ballē.

Novembra iestāšanās  liecināja par  sagatavošanās darbu uzsākšanas laiku. Tika atlasītas 20.gadsimta filmas, kuras  8.-10. un 12.klasēm bija  jāattēlo savā interpretācijā, izmantojot raksturīgo apģērbu, mūziku un citus elementus. Priekšnesums bija kā atslēga uz Zelta Holivudas balli. Protams, fotogrāfu meklēšana, dekorāciju izgatavošana, un novietošana, plakātu izstrāde,attiecīgo lietu iegāde,  mēģinājumi un daudzi citi darbi arī ietilpa balles tapšanas procesā.

20.decembra sākums dažādām klašu grupām nesa pavisam atšķirīgas emocijas, proti, 9.klasēm šī bija pirmā balle, 10.klases, tikko pieņemtas vidusskolā, zināja, ka ir gaidāms pavisam mierīgs pasākums salīdzinājumā ar iesvētībām , 11.klases veica atlikušos darbus un ļoti cerēja, ka viss izdosies, kā iecerēts, taču 12.klasēm šī bija pēdējā Ziemassvētku balle šajā mācību iestādē. 17:00 Zelta Holivudas balle tika atklāta ar 11.klašu sarūpēto priekšnesumu, kura mēģinājumu pat nofilmēja LTV1. Balles pirmā daļa tika aizvadīta ar vadītāju negaidītiem jociņiem, mājasdarbu atrādīšanu un aktivitātēm, piemēram, citātu vai fotogrāfiju atminēšanu  no dažādām filmām. Līdz šim balles karalis un karaliene bija neierasts tituls, tāpēc šī gada 11.klases nolēma to īstenot, iekļaujot abās balles daļās aktivitātes šo titulu iegūšanai.

Tiklīdz beidzās  pirmā pasākuma daļa, un  apmeklētāji izgāja no aktu zāles, gaitenī atskanēja dzīvā mūzika, ko spēlēja grupa no Teikas vidusskolas. Nelielās pauzes laikā apmeklētāji ietērpa sevi balles apģērbā un gaidīja aicinājumu atgriezties uz otro daļu. Pie aktu zāles durvīm ikviens, uzrādot ielūgumu, saņēma ieejas lentīti, mežezera glāzīti un devās pavadīt atlikušo laiku, kas tika atvēlēts balles dejām un diskotēkai. Protams, ne katru dienu ir iespēja lūkoties, kā tiek dejots valsis, svings un citas dejas. Tomēr, ja kādam tas nešķita interesanti, fotostūrītis ar Leonardo DiCaprio gaidīja ikvienu, kas vēlējās šo vakaru iemūžināt.

Šī balle noteikti atstāja iespaidu, it īpaši, 9.-12.klašu skolēniem, tāpēc aptaujājām dažus no Skolēnu Padomes. Pēc viņu domām, iespaidīgas bija dekorācijas, jo tās bija pārdomātas un oriģinālas, kā arī bija pārdomātas dažādas nianses, piemēram, ieejas lentītes, ielūgumi. Negaidīts bija Leonardo Dicaprio papīra manekens, ko varēja izmantot fotografējoties. Jaunums, ka lielākā daļa dejošanas būs veltīta balles dejām, tika pieņemts jaunākajām klasēm veiksmīgi.

Liels paldies 11.A un 11.B,  un to klašu audzinātājiem par aktīvo darbu, centību un idejām. Kā arī paldies pārējiem, kas īstenoja vienpadsmito klašu iecerēto! Veiksmi nākamgad vienpadsmitajiem balles rīkošanā!

Raksta autore: A.Ābele

×