Jauno vokālistu konkurss “Dziesmu virpulis Valmierā 2018”

24. novembrī Radošās mūzikas studijas bērni devās savā pirmajā muzikālajā piedzīvojumā un piedalījās vislatvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursā "Dziesmu Virpulis" Valmierā. 

Studija mūsu sākumsskolā darbojas tikai kopš 2018.gada septembra. Kopā dziedam vien nedaudz vairāk kā 2 mēnešus, tāpēc bērniem, kas pirmo reizi uzsāka darbošanos ansamblī, tas bija liels izaicinājums, drosme un uzdrīkstēšanās stāties pretī Latvijas labākajiem vokālistiem, spēcīgākajām mūzikas studijām un popgrupām, kas darbojas kopā jau ilgu laiku un ieguvušas lielu skatuves pieredzi. 

Konkursā piedalījās vairāk kā 600 bērnu no visas Latvijas. Mūsu vecuma grupā (7-10 gadi) konkurence bija vislielākā, kur savus priekšnesumus rādīja 32 popgrupas! Lai arī šī bija mūsu pirmā uzstāšanās un uztraukums bija manāms, bērni bija lieli malači un sevi parādīja ļoti labi. 

Mājup esam atveduši savu pirmo nopelnīto Diplomu un 3.pakāpi! Mēs varam lepoties, ka arī mūsu skolā aug atraktīvi, dziedoši un talantīgi bērni!
Krāsim vērtīgo pieredzi, iegūtās pozitīvās emocijas un turpināsim attīstīties un pilnveidoties.


9. decembrī mūsu Radošās mūzikas studija "Kraukšķīši" ciemojās Sv.Mateja baznīcā.
Sirsnīgi, jauki un ar spēcinošu uzmundrināju piedalījamies īpašā svētku dievkalpojumā. Jauku uzrunu, laba vēlējumus un svētību bērni saņēma no mācītāja Aināra Baštika.

Skolotāja:  Ilze Ruduka

×