Skolēna karte

Informējam, ka “Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv. 

Rīgas 64. vidusskolas topošo 1. klašu skolēnu vecākus aicinām noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv, sākot no 20. augusta, 10. klašu vecākus no 23. augusta, bet 5. klašu skolēnu vecākus - sākot no 5. augusta.

Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 25. augustam, to jau no 1. septembra varēs saņemt skolā pie savas klases audzinātājas, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem. 

“Skolēna karte” ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna “Skolēna karte” jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati. 


Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

×