#energovienoti

#energovienoti apvieno jauniešus, uzņēmumus, politiķus un pašvaldības svarīgam mērķim - Latvijas energoneatkarībai.

Pievēršot lielu vērību agrīnai izpratnes veidošanai, iniciatīvas #energovienoti partneri – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts, Rīgas dome, AS «Rīgas Siltums», Rīgas Enerģētikas aģentūra, «Elektrum» Energoefektivitātes centrs un Ekonomikas ministrija – aicināja tajā piedalīties vispārizglītojošo skolu klases.
Tām bija jāsagatavo video, plakāts, komikss vai cits vizuāls materiāls, kurā atainota ikdienas rīcība, kas palīdz samazināt energopatēriņu.

Rīgas 64. vidusskola ir bijusi aktīvākā starp visām Rīgas skolām. Tika iegūtas balvas no AS «Rīgas Siltums» un izteiktas pateicības, uzaicinot akcijas radošāko darbu autores - Rēziju Ieviņu (11.dit) Kati Tiltiņu (11.dit), Letīciju Bērziņu (10.uz), Karlīnu Štālu (11.dit) 6. jūnijā uz pasākumu Rīgas domē ar Rīgas mēru Mārtiņu Staķi. 

Brīvā gaisotnē tika apspriestas idejas par to, ko var darīt ikviens no mums, lai samazinātu un racionālāk izmantotu energoresursus, un ko jau šobrīd aktīvi dara un plāno darīt galvaspilsētas pašvaldība energoefektivitātes paaugstināšanā dažādās jomās.

RTU raksts

Rīgas domes raksts

×