Grāmatas Latvijas dzimšanas dienai

Turpinām labu darbu un iedibinātu tradīciju!

Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas projekts “105 grāmatas Latvijas 105. dzimšanas dienā” tapis sākumskolas bibliotēkas iniciatīvas “Draudzīgā lasītāja grāmata” ietvaros.

Paldies visām ģimenēm, kas aktīvi atbalstījušas sākumskolas bibliotēkas iniciatīvu “Draudzīgā lasītāja grāmata”!

Tieši ģimenes rūpes un mūsu skolotāju izpratne par sākumskolas lasītāju literāro gaumi un emocionālo labsajūtu, atrodoties mūsu grāmatu telpā, ir veicinājušas bibliotēkas grāmatu klāsta būtisku pieaugumu.

Kopš “Draudzīgā lasītāja grāmatas” iniciatīvas sākuma, sākumskolas bibliotēkas lasītāji ir tikuši pie vairāk nekā 3000 tik ļoti gaidītām, saturiski interesantām un vizuāli tīkamām grāmatām.

Pagājušā gada pieredze liecina, ka mūsu skolēnu ģimenes aktīvi iesaistījās sākumskolas projekta “104 grāmatas Latvijas 104. dzimšanas dienā” īstenošanā un mūsu bibliotēkas grāmatu plaukti tika papildināti ar 190 lieliskām grāmatām.

Tā kā grāmatu dāvināšanas laiks nu jau ir kļuvis par tradīciju, aicinām to turpināt arī šogad.

Lai veicinātu skolēnu lasītprieku un māku sarunāties par izlasīto, šogad aicinām uzklausīt savu bērnu audzinātāju vai latviešu valodas skolotāju ieteikumus un dāvāt Latvijas 105. dzimšanas dienā tādas grāmatas, kas būs noderīgas gan mācību procesā, visiem kopā lasot, gan vēlāk, bibliotēkas lasītavā pārlapojot jau izlasīto.  

Šoruden Latvija svinēs 105. dzimšanas dienu. Sveiksim Latviju un sevi, kas esam tās daļa – gudra un stipra Latvijas daļa! Sveiksim, dāvinot grāmatu, katrs kaut tikai vienu. Tā mūsu bērni kļūs par vienu grāmatu zinošāki, domājošāki un arī dāsnāki.

Lai mums visiem kopā prieks vērot, kā aug gudri bērni!

Aicinām arī  5. - 12. klašu skolēnus iesaistīties grāmatu dāvināšanas tradīcijas stiprināšanā, grāmatas nesot uz savas skolas bibliotēku Ūnijas ielā.


×