Izmaiņas launaga norēķinos

Labdien, cienījamie vecāki un skolēni!

Kā zināms Jaunā gada sākums ir īstais laiks, lai ne tikai atskatītos uz iepriekš paveikto, bet arī laiks, kad uzsākt jaunas ieceres, idejas un darbus.

Tieši tāpēc, lai pilnveidotu maksāšanas kārtību un pats galvenais nodrošinātu Jums ērtāku iespēju veikt norēķinus par ēdināšanas pakalpojumiem, informējam, ka sākot ar 2024.gada 1.janvāri norēķini par launagiem Rīgas 64. sākumskolā tiks nodrošināti platformā mily.lv.

Papildus informējam, ka līdzšinējais norēķinu veids pa launagiem, t.i. veicot apmaksu Swedbank kontā, būs iespējams tikai līdz 2023.gada 31.decembrim.

Vienlaikus norādām, ka pārmaksas, kuras būs izveidojušās veicot apmaksas līdz gada beigām, tiks atgrieztas pamatojoties uz vecāku iesniegumu, nosūtot to uz e-pastu: sk.r64sakumskola@daily.lv.

Lai nodrošinātu ēdināšanas pakalpojuma nepārtrauktību, aicinām Jūs jau savlaicīgi, sākot ar 21.decembri, platformā mily.lv noslēgt distances līgumu par norēķiniem par launagu.

Pēc reģistrācijas platformā katram izglītojamajam tiek izveidots unikāls divdimensiju svītrkods (QR kods), kurš ir pieejams izglītojamā profila sadaļā "Personīgais QR kods". QR kodu ir iespējams lietot gan augšuplādējot izglītojamā viedtālrunī, gan arī izdrukātā veidā.  

Lai saņemtu launagu skolēnam var tikt palūgts uzrādīt validācijai savu QR kodu (izdrukātā veidā vai viedtālrunī).

Vēršam uzmanību, ka kavējumu pieteikumus par launagiem būs iespējams veikt ne vēlāk kā līdz attiecīgās dienas plkst.9.00 platformā mily.lv.

Papildus detalizētāku informāciju par līgumu slēgšanu ar platformu, distances līgumu par launagu, apmaksas veikšanu un QR koda lietošanu var saņemt platformā Mily.lv:
Pakalpojumu abonēšanas platforma ģimenēm ar bērniem

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu: pusdienlaiks@daily.lv vai zvanot uz tālruņiem: 26113244, 26143437.

Ar cieņu,
Daily

×