Labdarības akcija "Drosmes kaste"


Kad labām domām, vārdiem un darbiem gaidām Ziemassvētku brīnumu un gaismas uzvaru... 


Mēs, Rīgas 64. vidusskolas kolektīvs, no 1. līdz 14. decembrim vienojamies labdarības akcijā

No sirds uz sirdi: “Drosmes kaste” Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem.

“Drosmes kaste” ir liela un skaista kaste, kura atrodas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļā un kuru mēs, Rīgas 64. vidusskolas skolēni, vecāki un pedagogi, palīdzēsim Ziemassvētku gaidīšanas laikā piepildīt.

“Drosmes kastes” mērķis ir atbalstīt un ar mazām dāvaniņām iepriecināt mazos pacientus, kam jāpārdzīvo sāpīgas procedūras un manipulācijas. Mazie pacienti ļoti baidās no ķīmijterapijas, punkcijām un dažādām potēm, taču šīs procedūras mazie drosminieki labāk pārcieš, ja par drosmi viņi saņem pateicību un no sirds kāda sagādātu drosmes dāvaniņu no “Drosmes kastes”.

Labdarības akcijas organizatori lūdz: 

“Drosmes kastē” likt:
tikai jaunas mantiņas – mazas mašīnītes, lellītes, krāsojamās grāmatiņas, zīmuļus, flomāsterus, uzlīmītes, mazās puzles, mazus Lego komplektiņus, zīmodziņus, rokassprādzes, atslēgas piekariņi u.c. neliela izmēra lietiņas.
“Drosmes kastē” nelikt:
dažādus matu aksesuārus, asus vai plīstošus priekšmetus, mīkstās rotaļlietas, jo tās grūti dezinficēt. Tāpat nav ieteicami kārumi un pārtikas produkti, jo bērniem mēdz būt alerģijas.

 
Mums ir pa spēkam palīdzēt mazajiem drosminiekiem un iepriecināt viņu sirsniņas!

Mantiņas “Drosmes kastei” var nest no 1. līdz 14. decembrim Ūnijas vai Burtnieku skolas vestibilā (noteikti “Drosmes kaste” būs pamanāma). Paldies!

Līdzdalība labdarības akcijā ir brīvprātīga.


×