Pirmklasnieki tiekas ar rakstnieci Lauru Vinogradovu

Šā gada 17. janvārī mūsu sākumskolas bibliotēkas telpā pirmklasniekiem bija iespēja tikties ar rakstnieci Lauru Vinogradovu.

Viņa uzrunāja mūsu skolēnus, gan stāstot par savu ieceri rakstīt  bērniem, gan iepazīstinot ar grāmatām “Snīpulītis no Snīpuļciema”, “Mežpasakas” un “Tētis un suns” un atklājot arī kādu no nākotnes radošajām iecerēm. 

Tikšanās laikā risinājās spraiga saruna, rakstniece vērsās pie katra bērna ar konkrētu jautājumu, tā iepazīstot mūsu mazos lasītājus. 

L.Vinogradova apsolīja skolēniem nodemonstrēt savas “superspējas”, vienas minūtes laikā uzrakstot stāstu, kurā ir ietvertas pilnīgi visu skolēnu sniegtās atbildes. Liels bija pirmklasnieku pārsteigums, kad rakstniece to patiesi izdarīja un nolasīja bērniem tikko tapušu tekstu. Skolēni ļoti ieinteresēti klausījās L.Vinogradovas sacerēto stāstu, tad iesaistījās sarunā, aktīvi uzdeva jautājumus un stāstīja arī par savu pieredzi.

Tā kā L.Vinogradovas ģimenē aug pirmklasnieks, draudzīga un sapratnes pilna raisījās viņas saruna ar mūsu skolas pašiem jaunākajiem skolēniem. 

L.Vinogradova atzina, ka tikšanās ar bērniem vienmēr ir īpašas, pārsteigumu un negaidītu situāciju pilnas un reizē sniedz bezgalīgas labestības un prieka sajūtu.

Sagatavoja - sākumskolas bibliotekāre Irēna Krieviņa

×