Sasildīt sirdi…

ANO Ģenerālā asambleja 1991. gadā 1. oktobri pasludināja par Starptautisko veco ļaužu dienu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanās un vecāka gadagājuma cilvēku problēmām. 2009. gadā arī Latvijas Saeima 1. oktobri noteica kā Starptautisko senioru dienu.

2022. gada 30. septembrī, turpinot sadarbību ar Rīgas sociālās aprūpes centru “Gaiļezers”, radošā mūzikas studija “Kraukšķīši” kopā ar skolotāju Ilzi Ruduku devās iepriecināt seniorus.

Vajag tik maz, lai radītu prieku un vienmuļā ikdiena iegūtu krāsas! Koncertā izskanēja dažādas dziesmas – gan tās, kuras aizkustināja un saviļņoja, gan tās, kuras ļāva sejā atplaukt smaidam.

Labestības un mīļuma paraugstunda, izpratne, ka vērtīgāka par jebkuru taustāmu dāvanu var būt tā, kas sasilda sirdi - laikā pateikts sirsnīgs vārds, gaišumu izstarojošs skatiens un pašu rokām zīmēts apsveikums.

Labdarība nav tikai Ziemassvētku laikā iedegta brīnumsvecīte. Tai jākļūst par krietna cilvēka dzīves pamatvērtību, par bāku, kas izstaro gaismu simtiem kilometru rādiusā. Ja dāvā gaismu, tad tumsa izklīst pati no sevis!

×