Sveicam 11.UZ klases skolnieci Katrīnu Gaiduli

Katrīna Gaidule, kas ir izvēlēta, kā viena no trīspadsmit “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) skolēnu Līderu programmas dalībniekiem, kuri dalību programmā uzsāk jau janvārī apmeklējot attalināti vairākas meistarklases. 

Līderu programma darbosies visu semestri ar dažādām aktivitātēm. Mācību gada laikā programmas dalībnieki apmeklēs meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar koučiem, attīstot dzīvei noderīgas kompetences un līderības prasmes. 

Arī šogad ar jauniešiem strādās mentori, sabiedrībā pazīstami līderi no akadēmiskā, publiskā un privātā sektora, piemēram, finansists Ģirts Rungainis, izdevniecības “Dienas Mediji” valdes priekšsēdētājs Edgars Kots, uzņēmēji Guntars Kokorevičs un Aiva Vīksna, Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova, kā arī citi nozaru eksperti un izcilnieki.  

Līderu programmas apmācība noslēgsies 2022. gada vasaras beigās vairāku dienu ilgā nometnē “Junior Achievement Unlocked 2022”.

“Līderu programmas mērķis ir radīt visus priekšnoteikumus, lai jauni, talantīgi cilvēki Latvijas attīstībai dotu jaunas idejas un jaudu, veicinot Latvijas izaugsmi un labklājību nākotnē”, saka “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

''Mana motivācija JA Latvia Līderu pragrammai bija un vēl joprojām ir pilnveidot savu personību, attīstot līdera spējas kopā ar citiem mērķtiecīgiem un radošiem jauniešiem!'' saka Katrīna Gaidule.

Teksts - Everita Lukss

×