Te viņi – mūsu 10-tie!

Dzīvē viss mēģina būt līdzsvarā – ja skumstam, jo jāmācās un jāveido klases komanda attālināti (tā vēlētos to ātrāk darīt klātienē), tad februāris lutina ar īstu ziemu – sniega kalni, sniega takas un piedzīvojumi, ar kuriem tā gribas dalīties!
“Ziemas prieki” vieno 10. klašu skolēnus pozitīvās noskaņās un pārliecībā – drīz visi tiksimies!


10.DAS par sevi saka:
“Mūsu klases sociālais virziens vadīs valsti tā, lai mūsu klases topošajiem ārstiem būtu arī brīvdienas.” Audzinātāja Paula Kaufelde šim apgalvojumam pilnīgi piekrīt un darīs visu, lai tā būtu.


Šo mūsu 10.DIT vidusskolas stāstu uzsākām kā baltas lapas – nezinot, kas sagaida un ko nesīs šis jaunais posms. Tomēr, sanākot visiem kopā, uzreiz varēja nojaust, ka garlaicīgi ar mums nebūs nekad. Vidusskola katrā kaut ko izmaina, un daudz kas kļūst nopietnāks nekā iepriekš, tomēr pat nopietno mēs spējam pārvērst kopīgos smieklos un, viens otru stutējot, radām savu pozitīvo lādiņu, kas nekad nebeidzas. Mēs turpinām veidot savu stāstu, aizpildot šīs baltās lapas ar košiem piedzīvojumiem. Mums palīdz audzinātājas Dace Upesleja un Dana Skrupska.


Klases audzinātāja Inese Grišāne: “Uzskatu, ka 10.UZ klasei piemīt potenciāls būt visforšākajai visdažādākajās jomās, bet pagaidām nav bijusi iespēja to sajust pašiem un parādīt citiem. Uzskatīsim, ka šis laiks ir lai krātu spēkus iedzīt nokavēto atlikušajos divos vidusskolas gados.


"Pozitīvu un dzīvespriecīgu jauniešu kompānija, kas prot baudīt īstus ziemas priekus," tā par savu 10.VM pārliecināts ir audzinātājs Lauris Oga.


×