VEF Rīgas skolu superlīga

Noslēgusies ikgadējā VEF Rīgas skolu superlīga, kurā tika noskaidroti šī gada uzvarētāji. 

Lai arī šī sezona notika neparastāk, jauniešiem tika sniegta iespēja pārdzīvot visdažādākās emocijas, kā arī paradīt savas prasmes ne tikai metot bumbu grozā klātienē, bet arī virtuāli, piedaloties e-sporta sacensībās.

12. sezonā tikāmies tiešsaistē, kopā bija 8 dažādi uzdevumi. Pieteicās 364 dalībnieki no 36 skolām.

Riharda Ieviņa NBA 2K turnīra 2. vietas ieguvēja pārdomas pēc 12. sezonas:
Liels pluss bija tas, ka tas bija kaut kas jauns, un tagad, kad situācija ir tāda, kāda tā ir, bija forši, ka bija tieši šāda superlīga, kur katrs varēja individuāli piedalīties. Vislielāko nepatiku iespējams izraisīja sliktie laikapstākļi, kas apgrūtināja visu uzdevumu paveikšanu. Kā jau minēju, man ļoti patika, ka tika izdomāts, kas šāds, kas jauns un nepieredzēts. Esmu pateicīgs, ka bija šāda iespēja piedalīties, jo šobrīd nekas baigi nav atļauts. Sajūtas bija unikālas un dažādas. Es pieredzēju gan dusmas, kad nācās izmest ps4 pa logu, gan prieku. Superlīga noteikti ir labs iemesls, lai pakustētos, jo visiem vajag kustēties, darboties, tas palīdzēs gan sev, gan šajā gadījumā arī skolai!”

Šīs sezonas mūsu skolas rezultāti:
6-7. klašu meitenes - 2. vieta  
8-9. klašu meitenes - 2. vieta
8-9. klašu zēni - 2. vieta
10-12. klašu zēni - 2. vieta

MVP tituls un kauss!
6.-7. klašu grupā meitenēm
Sofija Gabrāne – soļošanas uzdevumā un Freestyle kategorijā.
8.-9. klašu grupā zēniem
Pauls Dzintars – Freestyle kategorijā.

Paldies visai 64. vidusskolas komandai!
Mežaraupei Keitijai (6.a), Kudiņa Luīze (6.b), Čausai Sārai Emīlijai (6.c), Gabrānei Sofijai (6.c), Kodoliņai Adriānai (6.d), Danielai Annai Čapkovskai (8.d), Paulam Dzintaram (9.b), Pilsumai Emīlijai Alisei (10 DAS), Jocei Signijai (12.c), Ieviņam Rihardam (12.c), Kalniņam Reinim Hugo (12.b),Veldrem Valtam (12.a).

×