Vislatvijas konkurss “PROFESIONĀLIS 2023”

Tas ir karjeras izvēles konkurss, kur iespējams iepazīt un iejusties dažādu profesiju lomās. Konkursa uzdevumi veidoti “Esi Līderis!” sadarbojoties ar AS «Air Baltic Corporation».

Rīgas 64. vidusskolas 11.UZ klases jaunieši Nikola Sitko un Ingus Stepans, piedalās konkursā "Profesionālis - veiksmīgu lidojumu".

Šī konkursa mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju izpētīt dažādas karjeras iespējas aviācijas nozarē - tostarp pilotu, stjuartu, sistēmu analītiķi, mehāniķi un gaisa kuģu dispečeru.

Nikola Sitko
"1. martā devāmies uz projekta „Esi Līderis!" rīkoto ekskursiju uz AirBaltic. Ekskursijas ietvaros iepazināmies ar tādām profesijām kā stjuarts, pilots, sistēmu analītiķis, mehāniķis un gaisa kuģu apkalpes dispečeris.
AirBaltic darbinieki brīvi un aizraujoši pastāstīja par savu profesiju, kā arī atbildēja uz visiem interesējošiem jautājumiem.
Šīs ekskursijas ietvaros mēs spējām iepazīt ne tikai dažādas profesijas, bet arī viņu darba vidi. Lielāko iespaidu atstāja iespēja doties apskatīt treniņcentru, kur tiek sagatavoti visi stjuarti un piloti, ka arī iekāpt un apskatīt pilota kabīni, ieslēdzot lidmašīnu. Ja rastos iespēja piedalīties atkal līdzīgos projektos, mēs noteikti izmantosim šo iespēju."


Ingus Stepans
"01.03.23. biju ekskursijā uz lidsabiedrību “airBaltic”, “Esi līderis” programmas ietvaros. Ekskursijas laikā mums parādīja “airBaltic” telpas, lidmašīnu angārus, pašas lidmašīnas, “airBaltic Training Center”, kā arī deva iespēju dzirdēt par šīs nozares profesijām no pašiem profesiju pārstāvjiem. Šī ekskursija man bija ļoti noderīga, jo tā ļāva man saprast, kas man ir jādara un jāmācās, lai kļūtu par kādu no profesijas pārstāvjiem šajā lidsabiedrībā."

https://www.esilideris.lv/jaunums/konkurss-profesionalis-veiksmigu-lidojumu
https://www.instagram.com/p/Cowg7A7oLi_/

×