Sasniegumi mācībās 2021./2022.m.g.

Rīgas pilsētas angļu valodas 51. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.VM
Nikola Kravčenko
2.vieta
N.Eglīte
12.d
Valters Kurmis
Atzinība
L.Mihailova
11.DAS
Marta Ābelskalne
Atzinība
I.Bule
12.b
Edgars Baburs
Atzinība
I.Strautiņa
11.DIT
Emīls Heinrihsons
Atzinība
L.Mihailova
12.b
Artis Edvards Ozols
Atzinība
L.Mihailova

Rīgas pilsētas bioloģijas 44. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.a
Emīlija Medziņa
2.vieta
I.Petere
9.c
Daniela Vimba
2.vieta
I.Petere
10.VISP
Karīna Bice
2.vieta
I.Petere
11.DAS
Kristofers Meldrs Rihters
2.vieta
K.Jēkabsons
11.DAS
Dora Berta Dumpe
2.vieta
K.Jēkabsons
9.b
Līva Menģele
3.vieta
I.Petere
10.DA
Santa Cemena
3.vieta
I.Petere

Rīgas pilsētas vēstures 28. olimpiāde 9. un 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.c
Marta Kuzmina
2.vieta
V.Berkmanis
12.b
Artis Edvards Ozols
3.vieta
P.Plakans
9.d
Rūta Armane
Atzinība
V.Berkmanis
9.b
Arts Gustavs-Rozenfelds
Atzinība
V.Berkmanis
12.b
Ralfs Rasmanis
Atzinība
M.Kārkliņa

Rīgas pilsētas krievu valodas 24. olimpiāde 8. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.c
Rēzija Cīrule
1.vieta
O.Procuna
9.d
Anastasija Kurahtanova
1.vieta
D.Makuha
10.DIT
Anete Luīze Zaļā
1.vieta
A.Satkova
11.DIT
Artūrs Leja
1.vieta
D.Makuha
11.VM
Beatrise Solima
2.vieta
D.Makuha
12.d
Kirills Beketovs
2.vieta
D.Makuha
9.c
Laura Kanaviņa
3.vieta
A.Satkova
8.b
Marta Petrova
Atzinība
D.Makuha
10.DIT
Kristers Škapars
Atzinība
A.Satkova
10.DA
Elīza Valtere
Atzinība
O.Procuna

Rīgas pilsētas fizikas 72. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase Vārds, uzvārds Vērtējums Skolotājs, ZPD vadītājs
11.DIT Gatis Petrovskis Atzinība Ēriks Pauls Šics

Rīgas pilsētas ekonomikas 23. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
12.d Miks Kristiāns Latišs Atzinība Anda Priedīte

Rīgas pilsētas matemātikas 72. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.b Gavriils Kņiga Atzinība

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 39. olimpiāde 10. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
12.b Artis Edvards Ozols
2.vieta P.Ozols
10.DA
Nikola Zorgevica
3.vieta P.Ozols
12.d
Reinis Kobitjevs
3.vieta P.Ozols

Rīgas pilsētas ķīmijas 63. olimpiāde 9. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
9.a
Roberts Umbraško
Atzinība
M.Podniece
11.DAS
Kristofers Meldrs Rihters
Atzinība
P.Kaufelde

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde 8. - 9. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
8.b
Rūdolfs Emīls Melbergs
3.vieta
L.Muižniece
9.d
Anastasija Kurahtanova
Atzinība
L.Muižniece

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde 11. - 12. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
11.VM
Anete Jēkabsone
Atzinība
I.Dalbiņa

Liepājas programmēšanas olimpiāde

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
7.d Matīss Lazdiņš
2.vieta

Rīgas valstspilsētas matemātikas 72. olimpiāde 5. - 8. klasei

Klase
Vārds, uzvārds
Vērtējums
Skolotājs, ZPD vadītājs
6.c
Kārlis Cīmurs
1.vieta
A.Freiberga
6.b
Ernests Pakalns
1.vieta
J.Kitenberga
8.c
Laura Žuga
1.vieta
K.Gaigala
5.e
Otto Neilands
2.vieta
V.Sniķere
5.a
Rūdolfs Putnis
3.vieta
V.Sniķere
5.d
Ralfs Kristiāns Barlots
3.vieta
V.Sniķere
6.c
Markuss Ziediņš
3.vieta
A.Freiberga
7.d
Yanchen Lin
3.vieta
J.Kitenberga
5.c
Deniss Ļitvīnovs
Atzinība
V.Sniķere
5.d
Samanta Bula
Atzinība
V.Sniķere
7.c
Ernests Eglītis
Atzinība
J.Kitenberga
7.d
Lorette Jēkabsone
Atzinība
J.Kitenberga
7.b
Rihards Keišs
Atzinība
T.K.Saliņš


×