Mūsu skolas komandas tirdziņā CITS BAZĀRS

Kā ikkatru gadu, arī šogad ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS notika tiešsaistē no 22. - 26. aprīlim. 

Vietnē JALATVIA.LV (jalatvia.lv/katalogs)  skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēja pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēja ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos noderīgas lietas ikdienai.

Piecu dienu garumā izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras veidotajā e-katalogā internetā vienuviet bija pieejamas 270 Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu radītās preces un pakalpojumi. Tostarp arī Rīgas 64. vidusskolas skolēnu:

1. Vidusskolas grupā:
Ādažu telpu orientēšanās sacensības;
Body Peace
BurBelle
Glassio
SafetySleep
LOTUS
OneChef
Correct Group

2. Pamatskolas grupā:
Soapy


Pēc 3 interviju dienām, tirgošanās elektroniskajā #SMU katalogā jalatvia.lv/katalogs tika noskaidroti JA Latvia sadarbības partneru simpātiju balvu ieguvēji un uzvarētāji 9 nominācijās. Apbalvošanas tiešraide norisinājās 26. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.00.

- Sociāli atbildīgs SMU
- Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums
- Labākā SMU pārdošanas komanda
- Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums
- Sociālo mediju komunikācijas balva
- SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam
- Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums
- SMU biznesa potenciāls
- Labākais reklāmas video

Rīgas 64. vidusskolas jaunieši parādīja sevi no labākas puses un žūrijas locekļi to novērtēja.

Rīgas Dome pasniedza specbalvu pamastkolas grupā ieguva SMU Soapy: Reinis Bergins, Linda Celmiņa, Anrijs Aparnieks.

Nominācijā Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums ieguva SMU SafetySleep: Gustavs Šteinbergs, Daniels Gžibovskis, Karīna Elizabete Spore.

Cits Bazārs organizētajā FB like konkursu kurā vidusskolas grupā uzvarēja SMU BodyPeace: Loreta Čabovska, Luīze Riemere-Silarāja, Agnija Kristiāna Meldere, Alise Laura Puriņa, Leolanda Liepiņa.


×