Konsultācijas

Konsultācijas 1. - 4. klasēm 2021./2022.m.g.

I semestris

Lūdzam pieteikties konsultācijām savlaicīgi, lai skolotājs varētu sagatavot nepieciešamos mācību materiālus!

Skolotājs

Stunda/laiks

Diena

Klase

Kabinets


Frīdmane Elīna

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

2.b

119.

7. st./ 13.45 – 14.25

piektdienās

4. klases

202.


Maļinovska Solveiga
 

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

3.d

207.

7. st./ 13.45 – 14.25

pirmdienās

4.a, 4.b


Martuzāne Inga
 

7. st./ 13.45 – 14.25

pirmdienās

1.d, 4.a, 4.b

317.

7. st./ 13.45 – 14.25

piektdienās

1.d, 4.a, 4.b


Ozoliņa Agnese
 

7. st./ 13.45 – 14.25

pirmdienās

3.a, 3.d

213.

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

1.c, 3.b

Eiduka Inese

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

3. klases

317.

Rubena Arita Elizabete

8. st./ 14.30 – 15.10

pirmdienās

1. un 4. klases

107.

8. st./ 14.30 – 15.10

otrdienās

2. klases

106.

Ābelīte – Goluba Ilze

7. st./ 13.45 – 14.25

trešdienās

4. klases

314.


Raginska Aiga

8. st./ 14.30 – 15.10

pirmdienās

1. klases

202.

7. st./ 13.45 – 14.25

trešdienās

2. klases, 3.b, 3.c, 4.a

107.


Kolberga Aiva
 

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

3., 4. klases

107.

7. st./ 13.45 – 14.25

ceturtdienās

3., 4. klases


Lauzne Ginta
 

6. st./ 13.00 – 13.40

trešdienās

3.b, 4.d

318.

7. st./ 13.45 – 14.25

trešdienās

1.e, 4.d

Kalniņa – Sauša Inga

6. st./ 13.00 – 13.40

otrdienās

1. klases

042.

1. st./ 8.15 – 8.55

trešdienās

1.b

120.


Bulāne Inese
 

7. st./ 13.45 – 14.25

otrdienās

2., 3., 4. klases

Sporta zāle

7. st./ 13.45 – 14.25

piektdienās

2., 3., 4. klases


Rožkalne Inese
 

1. st./ 8.15 – 8.55

otrdienās

3.a, 3.d

110.

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

3.d


Strazdiņa Antra
 

1. st./ 8.15 – 8.55

otrdienās

3.c, 4.a, 4.c

119.

7. st./ 13.45 – 14.25

trešdienās

4.d, 4.e


Strauta Inese
 

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

2.b

317.

1. st./ 8.15 – 8.55

trešdienās

1.c

121.


Pētersone Rudīte
 

6. st./ 13.00 – 13.40

trešdienās

2.a, 2.c, 3.a, 3.b, 4.d, 4.e

207.

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

1. klases, 2.b, 2.d.


Jansone Kristīne
 

1. st./ 8.15 – 8.55

otrdienās

3.a, 3.c

042.

7. st./ 13.45 – 14.25

otrdienās

1.a, 4. klases

Ontužāne Rasa

6. st./ 13.00 – 13.40

otrdienās

2. klases

041.

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

3., 4. klases

Līne Anita

5. st./ 11.55 – 12.35

ceturtdienās

2.c

Logopēda kab.


Brikmane Irina
 

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

1.a, 2.a

106.

7. st./ 13.45 – 14.25

pirmdienās

1.a, 2.a

Gekiša Anna

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

4.c

204.

6. st./ 13.00 – 13.40

otrdienās

4.c

119.


Ruduka Ilze

6. st./ 13.00 – 13.40

trešdienās

2.d, 3. klases, 4.e

217.

7. st./ 13.45 – 14.25

piektdienās

2.d, 3. klases, 4.e


Čujevska Kristīne

6. st./ 13.00 – 13.40

ceturtdienās

1., 2. klases

204.

15.00 – 15.40

pirmdienās

4. klases

204.

Kondratjeva Elga

6. st./ 13.00 – 13.40

pirmdienās

2.d

209.

7. st./ 13.45 – 14.25

pirmdienās

1.b, 2. klases

Liniņa – Staķava Vineta

6. st./ 13.00 – 13.40

otrdienās

2. klases, 3.c, 3.d

Sporta zālē

Paura Ilze

15.00 – 15.40

trešdienās

3., 4. klases

202.

Sniegs-Sniedziņa Viktorija Vikija

5. st./ 11.55 – 12.35

piektdienās

1. klases

Sporta zālē

Pīpkalēja Liene

1. st./ 8.15 – 8.55

pirmdienās

1.c

215.

Tune Anete

6. st./ 13.00 – 13.40

trešdienās

2. klases

315.

6. st./ 13.00 – 13.40

piektdienās

3., 4. klases


×