Projekta īstenošana

Programmā “Latvijas skolas soma” realizētie pasākumi

2021./2022. m. g. 1. semestrī  5. - 12. klasei

N.p.k.

Pasākuma nosaukums

Pakalpojuma nodrošinātājs

Klases

1.

Ritma un skaņu meistardarbnīca
N. Īles mūzikas studija
5. klases

2.

 Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
5. klases

3.

Ritma un skaņu meistardarbnīca
N. Īles mūzikas studija
6. klases

4.

 Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
6. klases

5.

Iepazīšanās ar Melngalvja nama ekspozīciju
Melngalvju nams
7.a, 7.c, 7.d klases

6.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
7. klases

7.

Kultūrizglītojošs notikums Ziedoņa klasē – izlaušanās spēle “ Blēņas un  pasakas”
I. Ziedoņa fonds “Viegli”
8. klases

8.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
8. klases

9.

Iepazīšanās ar A.Pumpura daiļradi
A. Pumpura muzejs Lielvārdē
9. klases

10.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
9. klases

11.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
10. klases

12.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
11. klases

13.

Rundāles pils apmeklējums - lielais loks + franču dārzs
Rundāles pils
12. klases

14.

Audiovizuālā koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Auss Media SIA
12. klases


Programmā “Latvijas skolas soma” plānotie pasākumi

2020./2021. m. g. 2. semestrī

N.p.k.

Pasākuma nosaukums

Pakalpojuma nodrošinātājs

Klases

1.

“Mūsu Maestro Raimonds Pauls”
SIA "Dzīvā skaņa"
5. - 9. klases

2.

“Kino mūzikas vēsture”
SIA "Dzīvā skaņa"
5. - 9. klases

3.

“Sprādziens mūzikā”
SIA "Dzīvā skaņa"
5. - 11. klases

4.

Izrāde “Svina garša”
Latvijas Nacionālais teātris
12. klases

5.

“Imants Kalniņš.80”
SIA "Dzīvā skaņa"
5. - 12. klases

6.

Muzejpedagoģiskā nodarbība “Iluzionisma teātris  un muzejs “Mystero”
SIA “International show production”
5. - 7. klases


Programmā “Latvijas skolas soma” plānotie un realizētie pasākumi

2020./2021. m. g. 1. semestrī

N.p.k.

Pasākuma nosaukums

Pakalpojuma nodrošinātājs

Klases

Piezīmes

1.

Sveču meistardarbnīca
SIA Sveču darbnīca
5. klases

2.

Izglītojoša, muzikāla darbnīca ritma un skaņu pasaulē.
N. Īles mūzikas studija
6. -7.a,b,c klases

3.

Izzinoša nodarbība Melngalvju namā    
SIA "Rīgas nami" un SIA "Look at Riga"
7.d klases

4.

Izlaušanās cauri laikmetiem. (Uz izlaušanās spēles principiem balstīta vēstures nodarbība)      
Āraišu arheoloģiskais parks
7. klases
Covid ierobežojumu dēļ tika atcelta

5.

Stunda Ziedoņa klasē – izlaušanās spēle
I. Ziedoņa fonds "Viegli"
8. klases

6.

Muzejpedagoģijas nodarbība A. Pumpura Lielvārdes muzejā.
Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs
9. klases

7.

Stunda Ziedoņa klasē – izlaušanās spēle
I. Ziedoņa fonds "Viegli"
10. klases

8.

Nodarbība "Iepazīsti dizainu!"                
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
11. klases
Covid ierobežojumu dēļ tika atcelta

9.

Izzinošs pasākums "Iepazīsti kultūras mantojumu Cēsīs!"
Pašvaldības aģentūra, Cēsu kultūras un tūrisma centrs
12. klases


Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” plānotie pasākumi

 2019./2020. m.g. 2. semestrī

Klases

Pasākums

Vieta

Laiks

5.kl.

“Lidojošais šķīvītis”- izrāde
  Dirty Deal Teatro
Rīgas 64. vidusskola

25.martā

6.kl.

"Saulgriežu skoliņas programma"- latviešu dzīves ziņa un Jāņupītes dabas takas iepazīšana

Pastariņa muzejs, Tukuma novads, Zentenes pagasts, Dzirciems

27.maijā

7.kl.

Teātra izrāde Planēta Nr. 85
Dailes teātris

13.martā

8. kl.

Latvian Voices koncertlekcija
Rīgas 64. vidusskola

21.janvārī

9.kl.

Latvian Voices koncertlekcija
Rīgas 64. vidusskola

21.janvārī

10.kl.

Latvian Voices koncertlekcija
Rīgas 64. vidusskola

21.janvārī

10.kl.

Iepazīšanās ar  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja ekspozīciju
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

martā

11.kl.

Latvian Voices koncertlekcija
Rīgas 64. vidusskola

21.janvārī

12.kl.

Latvian Voices koncertlekcija
Rīgas 64. vidusskola

21.janvārī

5.-12.kl.

Kinematogrāfistu savienība “Kino visiem un visur Latvijā.” Filmu programma
Rīgas 64. vidusskola

Visu semestri


Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” plānotie pasākumi

 2019./2020. m.g. 1. semestrī

Klases

Pasākums

Vieta

Laiks

5.kl.

Sveču liešanas darbnīca
Rīgas 64. vidusskola

31.oktobris

6.kl.

Teātra izrāde “Alise brīnumzemē”- 6.d kl.
Nacionālais teātris, Kronvalda bulv. 2

19.oktobris

6.kl.

Ekskursija uz Nacionālo teātri 6.a,b,c kl.
Nacionālais teātris, Kronvalda bulv. 2

novembris

7. kl.

Raiņa un Aspazijas māja
Baznīcas iela 30, Rīga

novembris

7.kl.

Ekskursija uz Latvijas Nacionālo operu
Latvijas Nacionālā opera, Aspazijas bulv. 3

28.oktobris

8.kl.

Ziedoņa klase - Izlaušanās spēle
I.Ziedoņa fonds "Viegli," Sporta iela 2, Rīga

oktobris

9.kl.

Ekskursija uz A.Pumpura muzeju Lielvārdē
A.Pumpura muzejs, E.Kauliņa aleja 20, Lielvārde

20.septembris

10.kl.

Teātra izrāde “Pūt vējiņi”
Nacionālais teātris, Kronvalda bulv. 2

10.a,b kl. - 3. oktobris

10.c,d kl. - 2. oktobris

11.kl.

Teātra izrāde “Pūt vējiņi”
Nacionālais teātris, Kronvalda bulv. 2

4.oktobris

12.kl.

K.Skalbes, R.,M.Kaudzīšu, muzeja apmeklējums
K.Skalbe "Saulrieti", R.,M. Kaudzītes "Kalna Kaibēni" Vecpiebalga

2.oktobris


 

Projekta “Latvijas skolas soma” plānotie pasākumi
 2018. / 2019.m.g. (2. semestris)

Klase

Pasākums

Vieta

Laiks

1.kl.

Ilustrācijas meistarklase “Kā rodas bilžu grāmata”

64. vidusskolas sākumskola

aprīlis

1.kl.

Koncertlekcija “ Mans pirmais koncerts”

64. vidusskolas sākumskola

februāris

2.kl.

Koncertlekcija “ Mans pirmais koncerts”

64. vidusskolas sākumskola

februāris

2.kl.

Muzejpedagoģiska nodarbība “ Meklēsim dzīvnieku atveidojumus krustejā”

Rīgas Doma krustejs

aprīlis

2.kl.

Misija “Rīgas vārti”

Mangaļsala

aprīlis/maijs

3.kl.

Zīmējumu un objektu izrāde “ Vilks”

64. vidusskolas sākumskola

marts

4.kl.

Zīmējumu un objektu izrāde “ Vilks”

64. vidusskolas sākumskola

marts

5.kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”

64. vidusskola

11.02.2019. plkst.11.00

5.kl.

Izzinoša un radoša sveču liešanas meistardarbnīca

64. vidusskola

13. 02. 2019. (pēc grafika)

6.kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”

64. vidusskola

11.02.2019. plkst.11.00

6.kl.

“Iepazīsti kokus Upīša dārzā!”- ekskursija uz A. Upīša memoriālmāju

Skrīveri

29.05.2019. plkst.8.00

7.kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”

64. vidusskola

11.02.2019. plkst.12.10

7.kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”

LNB Ziedoņa zāle

19.02.2019. plkst.17.00

7.kl.

Interjers - krāsa, forma un funkcija

R. Sutas un A. Beļcovas muzejs

marts

8.kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”

64. vidusskola

11.02.2019. plkst.12.10

8.kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”

LNB Ziedoņa zāle

19.02.2019. plkst.17.00

8.kl.

Iepazīšanās ar latviešu dzīvi jaunajos laikos

Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

maijs

9.kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”

LNB Ziedoņa zāle

19.02.2019. plkst.17.00

9.kl.

Interjers - krāsa, forma un funkcija

R. Sutas un A. Beļcovas muzejs

marts

9.kl.

Izstāde Latvijas gadsimts
Latvijas Nacionālais vēstures muzejs
maijs

10.kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”

LNB Ziedoņa zāle

19.02.2019. plkst.17.00

10.kl.

Dizains
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
marts
 10.kl.
Izrāde - lekcija “ Kas ir teātris?”

64. vidusskola

06.03.2019. plkst.14.30

11.kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”

LNB Ziedoņa zāle

19.02.2019. plkst.17.00

11.kl.

 Raiņa un Aspazijas vasarnīcas un Aspazijas mājas apmeklējums – mācību ekskursija

Jūrmala- Majori, Rīga, Baznīcas iela

 janvāris/marts

12.kl.

O. Vācieša mājas apmeklējums – mācību ekskursija

Rīga, Lielā Altonovas iela

aprīlis

12.kl.

Izstāde Latvijas gadsimts
Latvijas Nacionālais vēstures muzejs
maijs



Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” realizētie pasākumi

 2018./2019. m.g. 1. semestrī

Atklāšanas pasākums  Ārēnā Rīga 2018. gada 6. septembrī.

Klases

Pasākums

Vieta

1.kl.

Izrāde – lekcija “ Sīki putni, diži putni”

1.kl.

Interaktīvs zinātniskais teātris “ Kas jāzina katram skolēnam”

2.kl.

Izrāde – lekcija “ Sīki putni, diži putni”

3.kl.

Koncertizrāde “ Zenīts”

3.kl.

Interaktīvs zinātniskais teātris “ Ķīmija vai fizika”

3.kl.

Muzejpedagoģiskā nodarbība “ Kā tapa Brīvības piemineklis”

3.kl.

Interaktīvs zinātniskais teātris “ Ķīmija vai fizika”

4.kl.

Koncertizrāde “ Zenīts”

4.kl.

Muzejpedagoģiskā nodarbība “ Kā tapa Brīvības piemineklis”
 

4.kl.

Kr. Barona muzeja apskate un muzejpedagoģiskā programma "Dainu kārtošana"

5.kl.

Kr. Barona muzeja apskate un muzejpedagoģiskā programma "Dainu kārtošana"

6.kl.

Spēle "Sūnu ciema zēni"
A.Upīša memoriālajā muzejā

6.kl.

Nodarbība "Kas ir ornaments?"
Mākslas muzejā "Rīgas Birža"

7.kl.

Multimediāla deju lielizrāde "Abas malas"
Ārēnā Rīga

8.kl.

Multimediāla deju lielizrāde "Abas malas"
Ārēnā Rīga

9.kl.

A.Pumpura Lielvārdes muzeja apmeklējums (mācību ekskursija)

10.kl.

Multimediāla deju lielizrāde "Abas malas"
Ārēnā Rīga

11.kl.

Multimediāla deju lielizrāde "Abas malas"
Ārēnā Rīga

12.kl.

K.Skalbes, R.,M.Kaudzīšu, E.Dārziņa muzeja apmeklējums (mācību ekskursija)



Projekta “Latvijas skolas soma” realizētie pasākumi 

 2018./ 2019.m.g. 2. semestrī

Klase

Pasākums

Vieta

Laiks

1.kl.

Ilustrācijas meistarklase “Kā rodas bilžu grāmata”
64. vidusskolas sākumskola
23.,24.04.2019.

1.kl.

Koncertlekcija “ Mans pirmais koncerts”
64. vidusskolas sākumskola
18.02.2019.

2.kl.

Koncertlekcija “ Mans pirmais koncerts”
64. vidusskolas sākumskola
19.02.2019.

2.kl.

Muzejpedagoģiska nodarbība “ Meklēsim dzīvnieku atveidojumus krustejā”
Rīgas Doma krustejs
10.,11.,12.,17.,18. 04.2019.

2.kl.

Misija “Rīgas vārti”
Mangaļsala
30.04.2019., 24.,29.05.2019.

3.kl.

Zīmējumu un objektu izrāde “ Vilks”
64. vidusskolas sākumskola
25.03.2019.

4.kl.

Zīmējumu un objektu izrāde “ Vilks”
64. vidusskolas sākumskola
26.03.2019.

5. kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”
64. vidusskola
11.02.2019.

5. kl.

Izzinoša un radoša sveču liešanas meistardarbnīca
64. vidusskola
13. 02. 2019.

6. kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”
64. vidusskola
11.02.2019.

6. kl.

“Iepazīsti kokus Upīša dārzā!”- ekskursija uz A. Upīša memoriālmāju
Skrīveri
29.05.2019.

7. kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”
64. vidusskola
11.02.2019.

7. kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”
LNB Ziedoņa zāle
19.02.2019.

7. kl.

Interjers - krāsa, forma un funkcija
R. Sutas un A. Beļcovas muzejs
19.; 20.03.2019.

8. kl.

Teātra izrāde “Čomiņi”
64. vidusskola
11.02.2019.

8. kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”
LNB Ziedoņa zāle
19.02.2019.

9. kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”
LNB Ziedoņa zāle
19.02.2019.

9. kl.

Interjers - krāsa, forma un funkcija
R. Sutas un A. Beļcovas muzejs
21.03.2019.

9. kl.

Izstāde Latvijas gadsimts
Latvijas Nacionālais vēstures muzejs
 5.; 6.06.2019

10. kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”
LNB Ziedoņa zāle
19.02.2019.

10. kl.

“Dizains”
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
29.03.2019.
  10.kl.
Izrāde - lekcija “ Kas ir teātris?”
64. vidusskola
06.03.2019.
  10.kl.
Alternatīvā mācību stunda “Ziedoņa klasē”
I.Ziedoņa Fonds “Viegli” Sporta iela 2
21.; 24.05.2019.

11. kl.

Multimediāla koncertizrāde “ Mana tautasdziesma”
LNB Ziedoņa zāle
19.02.2019.

11. kl.

 Raiņa un Aspazijas vasarnīcas apmeklējums – mācību ekskursija
Jūrmala - Majori
29.01.2019.

11. kl.

Seanss - kinolektorijs simtgades filmai “Tēvs nakts”
64. vidusskola
30.04.2019.

12. kl.

Seanss - kinolektorijs simtgades filmai “Tēvs nakts”
64. vidusskola
29.04.2019.

12. kl.

O. Vācieša mājas apmeklējums – mācību ekskursija
Rīga,  O.Vācieša iela 19
09.05.2019.


×