Konsultācijas

Konsultāciju grafiks 5.- 12.klasēm 2021./2022.m.g.

I semestris

Skolotājs

Konsultāciju laiks

Kab.

Adijāne-Latkovska Marija Otrdienās 9.,10.st

15.

Aišpurs Rinalds
Pēc vienošanās ar skolotāju


Aizupiete Evita Pirmdienās 9.st.

3.

Avetisjana Patrīcija
Trešdienās 10.,11.st.

40.

Baumane Elza
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 9.st.

20.

Berkmanis Viesturs
Pirmdienās, trešdienās 9.st.

17.

Birbele Aiva Pēc vienošanās ar skolotāju
Bukovskis Edvards
Ceturtdienās 10.-12.st.

29.

Bule Inga
Trešdienās 9.,10.st.

4.

Dalbiņa Iluta
Otrdienās 9.st., trešdienās 9.,10.st.

35.

Eglīte Nensija
Pirmdienās 9.st., otrdienās 10.st.

1.

Feldmanis Aleksandrs
Trešdienās 10.,11.st.

sporta z.

Gaiduka-Zenčenko Gita
Pirmdienās 9.st., ceturtdienās 9.,10.st.

32.

Gaigala Kristīne
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 10.st.

18.

Grišāne Inese
Pirmdienās 10.st., trešdienās 10.st.

mājt.kab.

Gusta Gunita
Otrdienās 9.,10.st.

36.

Ivanovs Aldis Piektdienās 9.st.

20.

Jēkabsons Kaspars Ceturtdienās 10.st.

26.

Kalēja Daina
Ceturtdienas 9.,10.st.

33.

Kalniņa Ieva Trešdienās 8.,9.st., ceturtdienās 10.st.

21.

Kaniševskis Dāvis
Pirmdienās 10.st., otrdienās 9.st.

29.

Kaufelde Paula Trešdienās 9.st., ceturtdienās 9.st.

12./1.

Kāpiņa Liena Ceturtdienās 8.st.

30.

Kārkliņa Maija
Pirmdienās 9.,11.st.

16.

Kitenberga Judīte
Ceturtdienās 8.st., 9.st.

13./16.

Ķevere Baiba Pirmdienās 9.st., otrdienās 10.st.

15./14.

Latkovskis Edvīns
Otrdienās 0.st.

15.

Laugale Amanda
Otrdienās, ceturtdienās 8.st.

4.

Liniņa-Staķava Vineta
Ceturtdienās 10.st.

sporta z.

Luksa Everita Otrdienās 10.st., ceturtdienās 9.,10.st.

17.

Makuha Diana
Otrdienās 10.,11.st.

2.

Mihailova Lilija

Pirmdienās 9.st., trešdienās 10.st.

6.

Muciņš Roberts Pēc vienošanās ar skolotāju
Muižniece Lauma Pirmdienās 8.st, otrdienās 8.,9.st.

34.

Oga Lauris
Pirmdienās 3.st., otrdienās 8.st., ceturtdienās 1.st.

mājt.kab.

Ose Ilze
Otrdienās 9.st., 10.st.

20.

Ozols Pēteris Pirmdienās 9.st., ceturtdienās 9.st.

14.

Paegle Ilze
Otrdienās 8.st., piektdienās 9.st.

5.

Petere Inese
Trešdienās 8.,9.st., ceturtdienās 9.st., piektdienās 1.st.

25.

Plakans Pēteris
Ceturtdienās 10.st.

16.

Podniece Marta Piektdienās 10.st.

12.

Priedīte Anda Pēc vienošanās ar skolotāju
Procuna Olga Pirmdienās 9.st., otrdienās 10.st., ceturtdienās 9.st.

21.

Puhova Inese
Ceturtdienās 9.,10.st.

mājt.k.

Putniņa Ilze
Pēc vienošanās ar skolotāju


Reimandova Inita
Trešdienās 10.st.

7.

Rumaka Sintija Otrdienās, ceturtdienās 10.st.

19.

Rūtenberga Ilva
Otrdienās 10.st., trešdienās 9.st.

3.

Satkova Alise Trešdienās 10.st.

2.

Skangale Simona Elfa Pirmdienās 9.st.

4.

Skrupska Dana Kristiāna Ceturtdienās 10.st.

20.

Skunstiņa Ligita
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 9.st, piektdienās 1.st.

22.

Smans Ronalds
Piektdienās 10.st.

sporta zāle

Sniķere Vita Otrdienās, ceturtdienās 0.st.

20.

Strautiņa Ingūna
Pirmdienās 9.st, trešdienās 9.st.

19./1.

Strautmane Jana
Pirmdienās 8.st., trešdienās 9.st.

38./37.

Stūrmane-Siļutina Iveta Otrdienās 9., 10.st.

30.

Sukurs Klāvs Knuts Pēc vienošanās ar skolotāju
Sviklis Ernests Pēc vienošanās ar skolotāju

Direkt.kab.

Šics Pauls Ēriks Otrdienās 10.st.

25.

Šteina Anna Pēc vienošanās ar skolotāju


Šūpola Raita
Pirmdienās 9., 11.st.

31.

Upesleja Dace
Piektdienās 11.,12.st.

sporta z.

Veide Lauma Ceturtdienās 8.,9.st.

37.

Zinberga Laila Piektdienās 10.,11.st.

35.

Zīverts Edgars Trešdienās 9.st.

29.

×