Akcija “Atpakaļ uz skolu”- tikšanās ar VID ģenerāldirektori

2022. gada 2. maijā skolā viesojās mūsu skolas absolvente VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. Viņa tikās ar 10. un 11. klašu izglītojamajiem. 

Tā bija īsta karjeras stunda, kurā profesionālis, sava darba entuziasts stāstīja par saviem skolas gadiem mūsu skolā, par zināšanām un vērtībām, ko skola viņai ir devusi, lai dzīvē kļūtu veiksminiece. 

Skolas gados, protams, nesapņoja, ka kļūs par VID ģenerāldirektori. I.Jaunzeme noradīja, ka vidusskolas gados, viņa saprata, ka ir jāiespringst, lai sasniegtu to, ko vēlas un to novēlēja saprast arī mūsu jauniešiem.

Ģenerāldirektore stāstīja par to, ko viņa kā darba devējs gaida no jauniešiem, potenciālajiem darbiniekiem. Uzsvēra, ka neviens darba devējs nevēlas redzēt darbinieku ar sliktu raksturu, bet raksturu mēs audzinām.

Svarīgas kvalitātes, ko grib redzēt visi darba devēji ir atbildība, radošums, precizitāte, uzticamība. Svarīgi ir tas, ka vari paļauties uz savu darbinieku, lai pēc tam kādam nav jālabo kļūdas. Saruna noslēdzās ar stāstu par VID darbību.

Šī saruna lika aizdomāties ne vienam vien jaunietim par to, kas viņu sagaida nākotnē.

PKK - Gunta Stūrmane

×